Nutriční ambulance

V naší nutriční ambulanci nabízíme výživové poradenství při širokém spektru zdravotních obtížích i v prevenci civilizačních onemocnění. Nejčastěji se jedná o diabetes mellitus, kardiovaskulární choroby, plicní onemocnění, obezitu, dnu, onemocnění gastrointestinálního traktu (GERD), potravinové alergie a další. Poradíme také při rekonvalescenci po prodělaném onemocnění, nyní také po onemocnění COVID -19.

V rámci konzultace nabízíme zhodnocení stávajícího jídelníčku diplomovaným nutričním terapeutem a navržení změn v oblasti výživy a životního stylu vzhledem k Vašim cílům a zdravotnímu stavu. Záleží jen na Vás, zda zvolíte jednorázovou edukaci anebo balíček konzultací s jídelním plánem. Ten zahrnuje základní pravidla k úpravě stravy a životního stylu, individuální doporučení dle dat ze vstupní konzultace, výpočet doporučeného množství živin a rozložení stravy během dne, vhodné technologické postupy, tipy pro vaření i nakupování, řada příkladů konkrétních jídel atd.

Součástí každé konzultace je také analýza složení těla na lékařském tělesném analyzátoru zn. Tanita DC - 240 MA – výsledkem měření je stanovení hmotnosti, BMI, procenta tukové a svalové tkáně, procenta vody v těle, množství útrobního tuku, množství kostní hmoty, hodnoty bazálního metabolismu a metabolického věku.

 

 

Pracovní doba

Mgr. Petra Žurková, Ph.D.

fyzioterapeutka

tel: 773 611 619

PO7.00 - 21.00 

ÚTzavřeno

STzavřeno

ČT7.00 - 21.00 

 zavřeno

Provozní doba je odvislá od předchozích telefonických nebo emailových objednávek klientů.

Pracovní doba

Jana Švecová

zdravotní masérka

tel: 734 493 312

PO zavřeno

ÚTdle objednávek

ST dle objednávek

ČTzavřeno

PÁ dle objednávek

Pracovní doba

Ing. Eva Žurková, DiS.

nutriční terapeutka

tel: 777 186 614

ST dle objednávek

PÁ dle objednávek

Kontaktujte nás

Kardioplicní rehabilitace s.r.o.

Ambulance rehabilitace srdečních, plicních a pohybových onemocnění

nám. Jana Nerudy 614/6

708 00 Ostrava - Poruba 

zurkovap@seznam.cz
www.kardioplicnirehabiliace.cz